Переможці Червоної Рути 2009

У жанрі поп музики:
Відзнаки:
Писарук Мар’яна (c.Теляж Сокальського р-ну Львівської області) – за щирість і самобутність виконавського стилю
Чирков Олексій (м.Керч АР Крим) «Аліє» – за популяризацію кримсько-татарських мотивів на «Червоній руті»

У жанрі рок музики:
Відзнаки:
гурт «Скирда» (м. Сімферополь АР Крим)
гурт «Енд оф лімітс» (End of Limits) (Миргород Полтавської області)
гурт «Шейк біфо» (Shake before) (Черкаси)
гурт «Гравіцапа» (Львів)
гурт «Тріпанка» (Ужгород)
гурт «Аритмія» (Суми)
гурт «Своєрідне» (Кам’янець-Подільський Хмельницької області)
гурт «Постсенс» (Postsense) (Біла Церква Київської області)
гурт «Нова генерація» ( Миколаїв)
гурт «Реснуліус» (Resnullius) (Рівне)

Дипломанти у галузі поп-музики
Ольга Мельник (Вінниця)
Лосєва Марина (Харків)
Яна Мойсеєва (Сімферопіль)
Катерина Овчаренко (Донецьк)
Марина Тимофійчук (Чернівці)
Дана Цюрупа Чернівці)
Оксана Корзун (с.Велика Березовиця, Тернопільський р-н Тернопільської обл.)

Дипломанти у галузі сучасної танцювальної музики
Р.К.С. (м. Кременчук Полтавської області)
Бабка Рапуха Та Козак Амур (Харків)

Дипломанти у галузі акустичної музики
Трикита (Миколаїв)
Роман Кинів (Ужгород)
Телері (Київ)

Дипломанти у галузі іншої музики
немає

Дипломанти у галузі рок музики
Веселі Стаканчики (Миколаїв)
Еплсін (AppleSin) (Миколаїв)
Догма (Горлівка, Донеччина)
Янсен Кукансен (Херсон)
Зворотня Тяга (Івано-Франківськ)
Гапочка (Київ)
Нейроз (Коломия, Івано-Франківська обл.)
Оратанія (Львів)
Верлібена (Verlibena) (Сімферополь)
Мурени (Біла Церква Київської області)
Пестициди (Чернівці)
ДТ-75 (Верхньодніпровськ Дніпропетровської області)
Повний Привід (Тернопіль)
Мартові (Вінниця)

Переможці у галузі поп-музики:
3 місце:
Тарас Василенко (Запоріжжя)
Ольга Троян (Київ)
Лариса Шелест (Бердянськ Запорозької області)

2 місце:
Тетяна Клименко (Красний Луч Луганської області)
Аліна Башкіна (Донецьк)

1 місце:
не присуджене

Переможці у галузі сучасної танцювальної музики:
3 місце:
Гіп-Гоп Фемілі (Хмельницький)

2 місце:
Найс Дей (Nice Day) (Харків)

1 місце:
не присуджене

Переможці у галузі акустичної музики:
3 місце:
Брати Золотухіни (Луганськ)

2 місце:
ТаРУТА (Київ)
Ольга Діброва (с.м.т. Горностаївка Херсонської області)
Ад лібітум (Ad libitum) (Київ)

1 місце:
ДахаБраха (Київ)

Переможці у галузі інша музика:
3 місце:
Верховна Зрада (Львів)
Зелені Сестри (Тернопіль)

2 місце:
ШоколаD (ShokolaD) (Львів)

1 місце:
Млада (Київ)

Переможці у галузі рок-музики:
3 місце:
Культ (Кіровоград)
Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ)
Еліс (ElliS) (Київ)

2 місце:
ПоліКарп (PoliКарп) (Київ)
КораЛЛі (Івано-Франківськ)
Ценевам-Цекотам (Городенка Івано-Франківської області)

1 місце:
не присуджено

ҐРАН ПРІ
Солома Гурт

пс: Неотложная ветеринарная помощь Вашему питомцу в ветеринарной клинике «Биоконтроль». Будьте уверены в качестве обслуживания!

  • +1
  • 1 октября 2009, 14:19
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.