Дні українського кіна та художні виставки на Червоній Руті 2009

Програма культурних заходів ювілейної ЧЕРВОНОЇ РУТИ 2009, як ми і повідомляли раніше, насичена різноманітними дійствами. З-поміж усіх театральних вистав, відбіркових конкурсів, концертних програм та інших заходів, гості фестивалю матимуть можливість відвідати художні виставки і, в рамках днів українського кіно, переглянути класиків українського кінематографу. Вхід на всі культурні заходи фестивалю буде безкоштовним і на них зможе потрапити кожен бажаючий.

17 вересня, в Обласному художньому музеї, о 14.00, відкриється виставка художніх робіт Петра Гончара, директора музею Івана Гончара. А вже о 16.00 в Центрі культури «Вернісаж» буде презентована виставка Всеукраїнського трієнале «Український фолькмодерн 2009», присвячена 20-річчю фестивалю ЧЕРВОНА РУТА 2009 та пам’яті композитора Володимира Івасюка. Того ж дня, о 18.00 відркиється виставка «Червоній Руті – 20» у меморіальному музеї Володимира Івасюка. Звідси і розпочнеться фестивальна хода до пам’ятників “Героям Буковинського куреню” та Т.Г.Шевченку.

Насичиними будуть і дні українського кіно, оскільки окрім самих переглядів культових кінострічок будуть проводитись і творчі зустрічі з їх режисерами та акторами. Протягом трьох днів у кінотеатрі показуватимуть по три сеанси на день. У переліку кінострічок: «Тіні забутих предків», «Вавілон XX», «Білий птах з чорною ознакою», «Владика Андрей», «Мамай», «Пропала грамота» і фільми з програми фестивалю «Відкрита ніч». Усі дні українського кіно і творчі зустрічі будуть проходити у кінотеатрі «Чернівці».

18 вересня, о 17.00, перед показом кінострічок з програми фестивалю «Відкрита ніч», відбудеться перша така зустріч з Михайлом та Філіпом Іллєнками. Наступного дня, о 17.00, перед переглядом фільму про Андрія Шептицього «Владика Андрей», можна буде поспілкуватись з його творцем Олесем Янчуком та актором Євгеном Нищуком. «Цей фільм, я думаю, для цілої України. І не тільки для України. І я думаю, що після цього фільму люди стануть добрішими, люди дістануть якесь моральне очищення», — каже Олесь Янчук. Останнього дня, о 15.00 про «Мамая» розповідатиме Олесь Санін.

ps: о кошках и котах — уход, кормление, породы

  • 0
  • 11 сентября 2009, 22:45
  • lunizz

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.