ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута»

У 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради.

У 2010 році з березня по грудень, згідно з Планом роботи Міністерств України: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту по всій Україні відбудуться 27 відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута — 2011». Переможці отримають право виступати у фіналі фестивалю.
Чернівці — вже 19-те місто, де будуть проходити відбіркові конкурси.

Отож Чернівецький обласний відбірковий конкурс відбудеться 9-10 жовтня 2010 р. у Центральному палаці культури (м. Чернівці, площа Театральна, 5).

У межах проведення конкурсу також відбудеться практичний семінар з фольклору за участі провідних фольклористів України. В кінці якого всім учасникам будуть безкоштовно надані матеріали з фольклору: компакт-диски із записами зразків фольклору; перелік літератури з музичного фольклору; рекомендації для виконавців автентичного фольклору; навчальні робочі програми з традиційного народного співу та гри на традиційних музичних інструментах; самовчитель гри на старосвітських музичних інструментах (кобза, бандура) із нотами.

Загальна кількість конкурсантів становитиме понад 4 тис. виконавців з усієї України. Будуть представлені більшість районних центрів та сіл. Спеціально для участі у конкурсах буде створено і виконано близько 6 тисяч нових пісень українською мовою.

Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична та інша музика, український автентичний фольклор. На кожному конкурсі відбираються переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, Сестри Тельнюк, “Кому вниз”, “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Скрябін”, “Піккардійська терція”, “Тартак”, “Танок на майдані Конго” та багато інших.

http://bukovynaonline.com/vidbirkovii-konkurs-xii-vseukr-festu-chervona-ruta/

  • 0
  • 1 октября 2010, 22:56
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.