Рейтинг
+1.38
голосів:
1
avatar

Червона Рута  

ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута»

У 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради.

У 2010 році з березня по грудень, згідно з Планом роботи Міністерств України: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту по всій Україні відбудуться 27 відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута — 2011». Переможці отримають право виступати у фіналі фестивалю.
Чернівці — вже 19-те місто, де будуть проходити відбіркові конкурси.

( Читати далі )

Прес-реліз "Червона рута - 2011"

ПРЕС-РЕЛІЗ
відбіркові конкурси
ХІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики
«Червона рута-2011»


У 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради.

( Читати далі )

Відбір 2010-2011

Відбіркові конкурси у кожному обласному центрі та АР Крим
з березня по грудень 2010 року

Ваша перепустка на фестиваль –
три пісні українською мовою та оригінальне творче обличчя!

І жодних вступних внесків!!!

( Читати далі )

У Чернівцях презентували платівку із першим записом "Червоної рути"

На Буковині відзначили річницю від дня народження композитора і поета Володимира Івасюка. З цієї нагоди у меморіальному музеї Володимира Івасюка в Чернівцях відкрито виставку «Відлуння перших пісенних кроків Володимира Івасюка».

На виставці представлено рідкісний матеріал – платівки, де вперше записано «Червону руту», твори Левка Дутківського, «Смерічки», Володимира Івасюка, світлини.

( Читати далі )

Червона Рута починає відбір

Цього року на нас чекає 12-та за ліком Червона Рута, яка традиційно планує відкривати нові імена. 20 березня розпочинаються відбіркові конкурси фестивалю. До речі, їх буде більше ніж завжди – не 25, а 27, адже кількість охочих взяти участь з кожним роком зростає.
Конкурси відбудуться як серед окремих виконавців, так і серед груп за жанрами. Вік учасників від 10 до 35 років. На Руті представлений дуже широкий спектр жанрів і стилів музики, зокрема у цьому році до вже традиційних додається ще один — український автентичний фольклор.

( Читати далі )

Червона рута - ярмарок народних ремесел запис-посилання

В рамках фестивалю “Червона рута” проходив ярмарок народних ремесел. В суботу (19 вересня) він проводився у Музеї архітектури і побуту, а в неділю народні умільці виставляли свої товари на вулиці ім. О.Кобилянської. Тут були представлені різні вироби - книги, вироби зі скла, паперу, шкіри, металу, дерева, кераміка, різні антикварні речі.

Червона Рута'89, м. Чернівці - оцифровка четырех релизов от фирмы Кобза запис-посилання

Четрые кассеты с Червоної Рути 89 года. Архивы с файлами изначально выглядели так: Czerwona Ruta_Zmagannia spivciv Czerwona_Ruta_Peremozhci Czerwona_Ruta_Rock Czerwona_Ruta_Mlyn + Czerwona_Ruta_Popsa Спасибо тебе ПАРАЗИТАКУСОК за материал, качать всем. MUST HAVE

У Києві відкрилася фотовиставка "Червона Рута - 89"

У галереї мистецтв Києво-Могилянської академії відкрилася фотовиставка «20 + 20», присвячена двадцятиріччю першого фестивалю «Червона Рута — 89». У експозиції представлено сорок робіт відомих фотохудожників Василя Артюшенка і Василя Василенка. Документальна фотографія тих років стала вже історією, нагадати яку і вирішили майстри вітчизняної фотожурналістики.Василь Артюшенко


( Читати далі )

Червону Руту покажуть і вже показують на Першому Національному

Пориньте в атмосферу "Червоної Рути ’2009". Дивіться на Першому Національному відеозаписи заходів фестивалю, які відбулися протягом 16-20 вересня:
— у п’ятницю, 9-го жовтня о 20:00 відбудеться показ відкриття фестивалю «Червона рута»;
— у суботу, 10-го жовтня о 19:00 дивіться концерт патріотичної пісні «Українці всіх країн, єднайтесь!»;
— у неділю, 11-го жовтня о 15:30 — концерт патріотичної пісні «Незламні».


( Читати далі )
  • +1
  • 10 октября 2009, 12:25
  • admin
  • 1+1