14 мільйонів гривень за форум

Інтелектуальна власність, як і будь-який інший вид власності, часто є об'єктом протиправних дій з боку третіх осіб і відповідно потребує правового захисту. На сьогоднішній день защита интеллектуальной собственности в украине є досить популярний і прибутковий бізнес.Напевно вже вся українська інтернет-спільнота чула про нещодавній випадок власника київського інтернет-форуму Антона Панкова, якого суд забов'язав виплатити штраф у розмірі 14 мільйонів гривень. Ви тільки вдумайтесь в цю суму! 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ! Позивач вважає, що сайт, в назві якого використано торговельну марку Riviera Riverside, псує його репутацію і впливає на рівень продажів квартир у комплексі. Я вже думаю чи не дибіл той суддя? Чому він не взяв до уваги, що негативна інформація про будинок, розміщена на сайті відповідача, є правдою. Є величезна купа «чому», які залишились без відповіді. Суддя навіть не вникав у суть питання: дати відкриття сайту і так званого спаду у продажу квартир не збігаються.

То тепер, виходить, не можна говорити про свої проблеми, бо комусь це може не сподобатися? Думаю, якби у мешканців цього будинку не було б серйозних проблем, ніхто б на тому форумі не сидів. Тим більше я взагалі не розумію, як форум з відвідуваністю 10-20 (нехай 50) корисутвачів в день може завдати збитків на таку суму???

Щоб не потрапляти в подібні безглузді ситуації, всім активістам правозахисники настійно рекомендують уникати у своїх матеріалах використання торгових марок.

«Використовуйте в коментарях виключно назва підприємства згідно з Єдиним реєстром підприємств та організацій України»


Вимагати 14 мільйонів можна скільки завгодно, але нормальний суд ніколи би не прийняв такі позивні вимоги.

ps: нічого, що я використав фото житлового комплексу?

  • 0
  • 3 июня 2013, 22:15
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.