В чому прикол, nic.ua?

Десь три тижні тому прийша мені на пошту ось така новина:
"NIC.UA відкриває попередню реєстрацію доменів .UA та.УКР. Залиште заявку і отримаєте бажаний домен першим. Це просто! Зовсім скоро престижний домен .UA зможе отримати кожен, навіть не маючи торгової марки. Будьте в числі перших!".

Новина прикольна, я навіть почав перебирати імена і напевно не я один. Дана новина підняла шквал емоцій на всіх домейнерських форумах, не знаю, чи таким чином http://nic.ua/ захотіли попіаритись? Головним приколом такого попереднього замовлення було те, що приймались заявки на вже зареєстровані доменні імена, тобто ніякої перевірки домену на зайнятість не проводилась :)

На сайті Хостмастера, який і приймає рішення про реєстрацію того чи іншого домену в зоні .UA опублікована новина, що це все фальсифікація. Дослівно з сайту "У четвер, 25 квітня один з реєстраторів розповсюдив інформацію про те, що найближчим часом отримати доменне ім'я другого рівня в домені .UA можна буде без торгової марки. У зв'язку з цим адміністрація домену .UA інформує про те, що зараз не планується ніяких змін у процедурах реєстрації доменних імен другого рівня".  Додати більше нічого. Навіщо Nic.ua баламутить воду не зрозуміло.

Одна з версій домейнерів — це досить зручний спосіб зібрати базу гарних імен і вивчити споживчий попит на доменні імена другого рівня в.УКР і .UA. Інших варіантів особисто я не бачу. Хоча можливо NIC.ua переслідує інші цілі.

  • 0
  • 15 мая 2013, 16:16
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.