Фестиваль спеціальностей "Твій перший крок у кар'єрі"

20 квітня 2013 в Рівненських вищих навчальних закладах відбудеться Фестиваль спеціальностей «Твій перший крок у кар'єрі». На фестиваль запрошуються студенти та викладачі, а також учні 9-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл, учні випускних курсів середніх спеціальних навчальних закладів. Початок фестивалю о 13 годині.Не впустіть шанс отримати корисну інформацію з перших рук про цікаву для Вас спеціальність чи напрямок. Тут ви зможете отримати відповіді на всі Ваші запитання стосовно отримання вищої освіти.

Є і інша сторона медалі. Далі підуться мої роздуми і міркування, тож не лякайтесь тіє купи тексту. Звичайно, якщо говорити про те, чи потрібна вища освіта, то необхідно постаратися розкрити питання — а для чого вона взагалі потрібна? Нажаль сьогоднішні реалії показують, що сьогодні вища освіта не є обов'язковою або дуже вже необхідною, без якої людина не змогла б прожити або заробити собі грошей на життя. Можу сказати особисто про себе, тому що пройшов майже всі щаблі системи освіти: необхідність отримання вищої освіти я зрозумів після вручення диплома.

Відрізнити людину, у якої є вища освіта, можна дуже легко, всього лише поговоривши з нею. Відразу видно про що вона говорить, які у неї інтереси в житті, яка її позиція і т.д.

Переважна більшість опитаних мною друзів (10 осіб) — 8 вважають, що «сьогодні важливо» мати вищу освіту, і лише 2 дотримуються протилежної точки зору. Практично всі друзі віддають вищій освіті перевагу перед раннім працевлаштуванням і майже одностайно заявляють про готовність до матеріальних витрат на навчання в майбутньому своїх дітей. Настільки високий престиж вищої освіти, як мені здається, обумовлений, насамперед, тим, що друзі бачать у ній найважливіший ресурс, різко підвищує соціальну мобільність громадянина та його конкурентоспроможність на ринку праці.

Скажу чесно, я прихильник того, щоб люди отримували вищу освіту і розширювали рівень роботи свого мозку. При цьому необхідно завжди пам'ятати про самоосвіту, яка має виходити з особистих інтересів, а так само про те, що вибір роду діяльності за життя людина робить сама і не потрібно перекладати відповідальність за це на якісь зовнішні чинники.

Отримання вищої освіти дозволяє розвинути в людині рівень усвідомлення, рівень її думок, її уявлення про себе і про навколишній світ, повноту її сприйняття, ерудованість, обізнаність у різних областях. У людини без освіти досить однозначні погляди, одноколірні і вузьконаправлені. Інакше кажучи, людина з вищою освітою мислить ширше і глобальніше (обмовлюся відразу, що й серед людей з вищою і з середньою освітою є вельми недалекі або навпаки дуже розвинені люди).  • 0
  • 12 апреля 2013, 22:30
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.