Відповідаю на листи...

Після написання посту про «Пекельну Кухню», в якому я відволікся на тему комп'ютерних ігор, одна відвідувачка Ганна нашого сайту написала мені, що її донька-підліток також підсіла на гру «Plants vs. Zombies» і тепер вона запитує, як їй відтягнути від неї. Складна ситуація вийшла :) Я, якщо чесно, поки не пройшов гру до кінця за інші справи навіть не брався.

Моя порада: дайте можливість їй пройти гру до кінця, якщо Ваша дочка досить активна і непосидюча, то настане час, коли вона дійде до одного з рівнів (а таких в грі багато) і не зможе з першого-другого-третього разу пройти його, гра набридне і все як рукою зніме. Але якщо ж Ваша дочка цілеспрямована і звикла добиватись поставленої мети, то ця гра надовго :) Або, як варіант, можна відволікти її на інші игры для девочек играть, які можна вдвох.

У розумних межах робота за комп'ютером, користування Інтернетом або деякі відеоігри можуть бути навіть корисними для людини, як засоби розвиваючі логіку, увагу і мислення. Багато комп'ютерних ігор можуть бути пізнавальними, а в Інтернеті можна прочитати багато корисної та цікавої інформації. Проблеми виникають коли час, проведений за комп'ютером перевершує допустимі межі (насправді ці межі ні ким не визначені), і виникає патологічна пристрасть і необхідність перебувати за комп'ютером більше часу.

Отже, Ганна, успіхів Вам в нелегкій боротьбі з комп'ютерною залежністю Вашої дочки. Якщо ж час проведений перед монітором в день не перевищує 4-5 годин, то це ще так собі, якщо ж більше, то раджу Вам суворо обмежити доступ до комп'ютера не зважаючи ні на які вблагання і плачі. Не зволікайте, при вираженій комп'ютерній залежності спостерігається деградація соціальних зв'язків, так звана соціальна дезадаптація людини. Найбільш часто соціальна дезадаптація розвивається у дітей і підлітків проводять багато часу за комп'ютерними іграми і в Інтернеті.

  • 0
  • 6 апреля 2013, 12:37
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.