Пекельна Кухня 3 сезон! Битва характерів!

Саме сьогодні 4 квітня почався 3 сезон Пекельної Кухні з Арамом Мнацакановим. Звертаю Вашу увагу, що цей сезон буде виходити в ефір на каналі 1+1 по четвергам о 21:15, нагадую, що попередні сезони показували по середах. Тож не пропустіть наступного четверга наступний епізод.

В інтернеті були чутки, що Юлія Висоцька вже не буде суддею в цьому сезоні, хто буде замість неї ще не показали (прямо зараз дивлюсь), тож мене зараз прям розпирає від цікавості. Було б досить прикольно, якби зробили так як здається в першому сезоні, на кожний ефір запрошували відомого Шефа. В «На ножах» такого не було і через такі дрібниці Пекельна Кухня мені подобається більше ніж «На ножах».Також на відміну від попередніх сезонів цього разу 1+1 анонсував одноіменну онлайн гру, подробиці, правила і детали шукайте на сайті Пекельної Кухні, призовий фонд 58 тисяч гривень:
1 місце: 50 000 грн
2 місце: 5 000 грн
3 місце: 3 000 грн

Я думаю, тим хто вміє готувати варто спробувати свої сили…

UPDATE 22:15 04/04/2013: Арам вже встиг вигнати двох учасників, а інших поділив на дві команди (червону і синю). Далі буде…

Невелички оффтопік:
На ckopo.net можна без обмежень скачать торрент игры і не тільки. Цей сайт ще в 2009му році підсадив мене на «Plants vs. Zombies».

Якщо Ви ще ніколи не гралу в цю гру, то я Вам її рекомендую. Затягує, потім за вуха не відтягнути. Також шукайте «And yet it moves» — мегагра з цікавою задумкою, графікою і керуванням, розробники напевно щось курили щоб таке придумати.

  • 0
  • 4 апреля 2013, 22:07
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.