Зима закінчується, скоро почнеться дачний сезон

Лічені дні до кінця зими, і ось-ось почнуться мої поїздки по бездоріжжю на дачу. Стан доріг по місту — кошмар, асфальт зійшов разом з снігом, стан доріг за межами міста — без матюків їхати неможливо. В мене таке відчуття, що через років 10 Україна буде без доріг.Те, як ми (українці) робимо дороги, назвати якісною роботою неможливо. Нещодавно по ТСН показували як роблять дорогу в Києві, відїхали журналісти за пару кілометрів, а там ямковий ремонт роблять поверх криги і тупо калюжі з водою засипають асфальтом. ІДІОТИ! Шкода немає ще більших літер щоб виразити своє обурення.

З нашим менталітетом категорично заборонено виконувати такі роботи. Заплатіть тим хто вміє і може робити. Запросіть з сусідніх країн спеціалістів і заплатіть їм, щоб зробили дороги, якщо самі не вміємо. Чому в сусідніх державах стан доріг на порядки краще ніж у нас, розкрадають с.ки бюджет, а потім не «стає фінансування». Ямковий ремонт — це закопані мілліони, якщо не міллірди гривень. Хто буде відкопуват і перевіряти чи стільки поклали асфальту за скільки заплатили, на цей ямковий ремонт щороку виділяються мілліони, щороку навесні немає сліду вкладених в дорогу коштів. Бл. немає слів яка ідіотська «система». І ми хочемо жити краще, «покращення життя вже сьогодні», бл.

Вибачте, без мату ніяк не можу. Повернусь до теми…

Переглянув минулорічні записи про дачу, щоб згадати що планував і що власне зробив з того що планував, і знайшов аналогічний сьогоднішньому запис про початок дачного сезону.

1. Як і минулого року за всю зиму не побував на дачі жодного разу, сподіваюсь залишені інструменти не розійшлись в невідомих напрямках і все на місці.

2. Посаджені минулої весни саджанці всі прийнялись.

3. Село не газифікували досі і напевно в найближчу п'ятирічку взагалі не газифікують, гроші з села зібрали, газифікацію заморозили, напевно лежать у якогось нашого чиновника на депозиті. Через рік скажуть, що нестає, і знову почнуть збирати.

4. З приводу водопостачання пішов першим шляхом, кинув сусіду насос в колодязь, схема працює, вода є. Поливати городину вже легше, машину мити взагалі казка.

В планах на весну:
— оновити забор;
— закінчити почате восени утеплення будинку.

  • 0
  • 26 февраля 2013, 23:34
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.