Хто користується планшетами?

Якось так вийшло, що і я піддався на цю повальну моду на планшетні комп'ютери. Спочатку взагалі не планував його купувати, але потім раптом подумав «Чому ні!» Ну і купив.


* фото не моє, знайдено в інтернеті :)

Неважливо який планшет і якої марки я придбав, але ділюся своїм досвідом з приводу взагалі його необхідності. Я припускав, що планшетний комп'ютер — відмінне рішення для роботи вдома і в поїздках. Думав буду лежати на дивані і писати пости на сайт, моніторити відвідуваність — фіг там! Що iOS, що Android просто не дозволяють повноцінно працювати.

Писати пости або будь-які інші тексти — мука, все ж це не повноцінна клавіатура з мишею під боком. Та й щоб щось швиденько скопіювати і перенести в інше місце доводиться робити занадто багато рухів. Максимум, що можна зробити — накидати приблизний текст на планшеті, і потім вже його редагувати на нормальному компі. Я якось перед покупкою не замислювався, але в планшеті використання простих програм, віджетів для браузерів, взагалі всього до чого так звик просто неможливо.

Хоча в сучасних планшетах є багатозадачність, все ж це абсолютно не порівнянно зі звичайним комп'ютером. Робити щось в двох різних програмах або папках навряд чи вийде. Єдине, що зручно робити за допомогою планшета незалежно від напрямку діяльності — перевіряти пошту або переглядати відео сидячи на унітазі (перевірено :)) Тому використовується вдома мій планшетний комп'ютер переважно як іграшка, чи електронна книга. Поза домомом — іноді, як флешка або як GPS планшет для навігації в поїздах за містом. Якщо чесно, сидіти в Інтернеті на ньому мені абсолютно не зручно (вйиняток пошта, соціальні мережі, тощо).

Отже, рекомендую попередньо продумати доцільність покупки і якщо хтось думає, що краще купити планшет виключно для роботи, то краще оберіть ноутбук. Не планшет і не нетбук, а нормальний повноцінний ноут з ОС Windows. Причому по ціні вийде приблизно так само.

Передбачаю, що знайдуться ті, хто буде стверджувати зворотнє, але як би Ви не намагались мене переконати, мій досвід стверджує інше, і мою думку не змінити. Планшет — в домашніх умовах це іграшка, поза домом — виключно для навігації. Баста!  • 0
  • 13 февраля 2013, 16:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.