Студентство святкує Тетянин День!

Згідно з переказами в 3 столітті н.е. настоятелька християнського храму Тетяна піддалася гонінням за християнську віру. Коли її змусили молитися язичницькому божеству, Тетяна не відмовилася від своєї віри і її віра була настільки сильна, що язичницьке божество впало з п'єдесталу і розбилося. Після численних тортур Тетяну стратили. З 235 року відзначається свято Тетянин день, а мучениця Тетяна зарахована до лику святих. 

Особливе значення свято бере в XVIII столітті, коли 25 січня 1755 імператриця Єлизавета Петрівна підписала "Указ про заснування Московського університету". Ідея створення та проект Університету належать М.В. Ломоносову і І.І. Шувалову, які розуміли, наскільки значущим для Російської Імперії є створення такого наукового закладу. Існує версія, що І.І.Шувалов представив Указ про Університет Єлизаветі саме 25 січня для того, щоб порадувати матір, у якої в цей день був день народження. З тих пір святкування Тетяниного дня, перш за все, як дня заснування Університету, стало традиційним і улюбленим.


Я давно вже не студент, але це свято не проходить повз мене. Щороку вітаю сестричку Тетянку з її днем! Цього року вибір «символічного» подарунку виявися досить простим. Тиждень тому в одному з супермаркетів електроніки вона довго показово приміряла чехлы для iPad 2, зупинилась на червоному Smart Case. Тож натяк зрозумів, подарунок — розумний чехол для її другого айПаду, переплачувати в Фокстроті 100 зайвих гривень за Smart Case не захотів, замовив його в неті. Чехол сьогодні вже приїхав і чекає на урочисте вручення! :)

пс: робіть подарунки рідним, не чекайте на свята. Подарунки — це завжди приємно, як для того хто його отримує, так для того хто дарує.  • 0
  • 23 января 2013, 23:12
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.