Як правильно вибрати орбітрек?

В минулому пості я писав, що є у мене такий гаджет як Орбітрек, який щоденно використовується не за призначенням. Чесно кажучи за призначенням він використовувася тільки перший місяць, поки не пройшла ейфорія від покупки, а зараз він тупо займає площу і служить час від часу вішалкою для речей. Але я планую змінити його сьогоднішнє призначення!

Тож моя Вам ПОРАДА: тренажер Орбітрек річ велика і не дешева, і перш за все подумайте перед покупкою, а чи дійсно потрібен вам такий «маленький» гаджет, чи будете Ви постійно займатись на ньому, чи це просто тимчасове захоплення. Порахуйте, може краще витратити ці кошти на спортивний зал в якому буде більше тренажерів ніж один орбітрек. І звернтаю вашу увагу, що в купивши тренажер це не означає, що ви в один раз стали стрункіші або накачені, з ним необхідно працювати як мінімум три рази на тиждень.

Вже зараз я зробив висновок, що краще б тоді я пішов в спортзал, вдома займатись спортом абсолютно не реально, мільйон речей відволікають увагу, не можливо зосередитись на спорті. Можливо в когось і получається, але не в мене. Це те саме, що і працювати дома, знайдеться тисяча причин зайнятись чимось іншим, а не тим чим треба. Я, наприклад, відволікаюсь на футбол онлайн на сайті san-club.net. Якщо йде цікавий матч мене пушкою не відтащищь.

Звичайно є виключення, але я до них не відношусь, мені потрібна конкуренція, яка буде рухати мною. В спортзалі завжди є люди, які займаються паралельно, спостерігаючи за їх результатами, провокуєшь себе на подальші досягення. Яка не яка, а мотивація!

Щось я дуже відступив від теми вибору Орбітреку. Отже, головне на що потрібно звернути увагу при виборі це на систему навантаження. Вона буває ремінною і магнітною.

Ремінна система навантаження функціонує наступним чином — на величезний маховик спортивного тренажера надівається ремінь із спеціального матеріалу і від нього передається тиск на педалі тренажера. Сьогодні ця система вважається застарілою, і вона має свої недоліки:
— великий шум під час тренувань,
— не достатня плавність ходу маховика,
— короткий термін служби ременя, який з часом втрачає свої характеристики.

Наступна система навантаження це магнітна система. Розроблена порівняно не давно, і була позбавлена всіх тих вад, що містила в собі ремінна система навантаження. Принцип дії магнітної системи полягає в наступному — пара магнітів створюють протидію на маховик — в цьому полягає головний плюс еліптичних тренажерів з навантаженням створюваної магнітами — відсутність гулу. Так само плавна робота маховика і обертання без ривків роблять цю систему кращою серед орбітреків.пс: не піддавайтесь тимчасовим бажанням!

  • 0
  • 18 января 2013, 16:52
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.