Моя папка зі спамом важить 10 Гб


З чого починається Ваш робочий день? Мій — з перевірки пошти. Напевно у всіх хто будь-яким чином пов'язаний з інтернетом він починається аналогічно. І не важливо де ви перевіряєте свою пошту, навіть в соціальні мережі Ви заходите, щоб перевірити чи не залишили Вам якесь повідомлення.

Перший свій поштовий ящик я зареєстрував напевно вже більше 10 років тому, жодного разу я не чистив папочку «Спам». На сьогоднішіній день там зібралось повідомлень об'ємом трішки більше 10 ГІГАБАЙТ. Така маленька папочка назбиралась завдячуючи системі фільтрів, яку я довів до автоматизму і яка на 100% справляється з своєю задачею.

І що я тільки не отримував по пошті, від виграшів в кілька тисяч долларів/євро до продам гостиницу, продажу земельних ділянок, автозапчастин, розсилок запрошень на всілякі заходи, т.д. і т.п. Маса інформації, яка мені не цікава, але адресувалась мені. Готель я не купив, але пропозиція була дійсно цікава :)

Але, як кажуть, у всьому є позитивні сторони. І навіть з безглуздих, на перший погляд, розсилок можна отримати користь.
По-перше, листи зі стандартними розсилками можна використовувати як шаблони для ділових листів, пропозицій, робочих текстів, прес-релізів. Над їх шаблоном вже попрацювали до Вас, то чому не використати вже перевірену річ, однак необхідно пам'ятати, що шаблон ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно унікалізувати (слово навіть не вимовишь), тому що є ймовірність що ваш лист теж попаде під спамний фільтр.
По-друге, деякі розсилки дійсно можуть навчити чомусь новому і надати інформацію, яка в подальшому може виявитися корисною.
Ну, і, по-третє, не всі пропозиції спамерів — безглузді. Згадайте сюжет відомого фільму «Завжди кажи так» з Джимом Керрі у головній ролі. Його герой в один момент вирішує змінити своє життя і приймає всі пропозиції, що надходять від друзів, колег, рекламників і т.д., в результаті чого стикається з новими знайомствами, захопленнями, отримує нові навички та досвід. Я, звичайно, не раджу діяти за принципом героя Керрі і погоджуватися абсолютно на все, але деякі з пропозицій можуть бути дійсно цікавими і, так чи інакше, вплинути на наше життя.

А як ви ставитесь до спаму?

  • 0
  • 23 апреля 2012, 11:54
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.