Натхнення на нові теми

Закінчую цим постом з політичними новинами на UNIJ.com.ua. Чесно, огидно від того бруду, яким поливають з різних сторін. Все!

Пробіжимось по основним питанням порядку денного:
1. Завтра вже 7 квітня (другий місяць весни), а я до цього часу не опублікував жодного інформаційного матеріалу про фестивальний рух в Україні в 2014 році. В зв'язку з останніми подіями кілька фестивалів опинились під знаком питання, деякі на цей рік взяли відпустку, деякі через Кримську прописку взагалі можуть змінити місце проведення. Але більшість не заважаючи ні на що все ж таки дотримуються запланованих дат і місць. Це не абияк радує, зайвий раз упевнююсь в стабільній ситуації в країні, а не те що показують російські СМІ, ніби у нас тут без АК-47 з дому за хлібом ніхто не виходить.

2. Я вже не вперше ловлю себе на думці, що необхідно зробити редизайн сайту, і цей редизайн в планах вже роки два. Сподіваюсь квітень буде більш натхненним і я нарешті рішусь не геройський вчинок і оновлю зовнішній вигляд UNIJ.com.ua. Дефолтова тема Лайвстріта вже дістала своєю сірістю, хочеться яскравих моментів і сподіваюсь вони будуть втілені в життя найближчим часом.

3. Хочу купити енциклопедію для дітей, донька підростає, іграшок ціла гора, а от нормальних корисних книжок немає, одні казки і розмальовки. Настав час взятись за наукову літературу :) Час біжить з неймовірною швидкістю, таке відчуття, що лише кілька місяців тому від неї не можна було забрати соску, а сьогодні вона вже пробує читати. :)

4. Хочу побажати всім миру! Наступний пост буде тематичним, обіцяю. Ці ліричні відступи в минулому.

  • 0
  • 6 апреля 2014, 10:39
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.