Втомився від жахливих новин

Останні кілька тижнів просто жахливі, я щоденно моніторю 20-30 ресурсів в пошуках актуальних новин. Ні про що інше не можу думати. Навіть в страшному сні я не міг уявити, що в 21 столітті можливі такі події, а особливо в Україні. Маю змогу переглядати ОРТ, Россия24 і те, що показують на цих каналах просто шокує від необмеженої кількості відвертої брехні. Чесно кажучи, якщо б у мене не було можливості виглянути на вулицю, або почитати новини з інших незалежних джерел, я напевно б так і думав, як показують ці канали. Друзі (ті, хто не може сприйняти іншої думки окрім тієї, яку нав'язують з телевізора), відкрийте очі, майте власну думку, перевіряйте отриману інформацію. Я на власні очі бачив фотографію свого міста в матеріалах російського видання з поміткою, що ця світлина з подій, які відбуваються в Криму. Це ж абсурд, на фотографії навіть не спробували замалювати вивіску з будівлі на якій чітко написано яке це місто!!!

Хочу наголосити, що проживаю в Україні, на заході країни і можу Вас запевнити, що жодних бендерівців, нацистів, фашистів і інших міфічних істот я на вулицях рідного міста не спостерігаю і ніколи не спостерігав. Жодних утисків російськомовного населення немає і НІКОЛИ не було. Слава Богу у нас все спокійно, озброєних людей на вулицях немає.

Важко.

Зробимо невеличку музичну паузу. Голова болить через все це. За цим посиланням можна скачать taylor swift i knew you were trouble. Послухайте, можливо вам сподобається і допоможе відволіктись.

  • 0
  • 13 марта 2014, 18:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.