Я повернувся... Нажаль не в найкращий час

Всім привіт! Нарешті я знайшов час відписати щось у своєму блозі. Нажаль ситуація в країні на сьогоднішній день не найкраща. Дуже шкода мирних жителів Криму, які стали заручниками ситуації та «зелених чоловічків», ще більше мені шкода тих людей, які сприяють відокремленню території України до Росії. Ви не розумієте, що Ви робите, шкода Вас. Чесно.

Аболютно не розумію військових, які зрадили присязі, радію, що таких одиниці. Невже Ви не розумієте, що зрадивши один раз Батьківщині, Ви незалежно від того чи приймете Ви присягу на вірність Російській Федераці, Ви все одно залишитесь зрадником і відношення до Вас нового керівництва буде аналогічне, на краще можете не сподіватись. В будь-якому випадку за різних обставин до Вас не буде довіри любого командира. Ви приречені жити з ярмом ЗРАДНИКА все подальше життя і ставлення Вашого оточення буде відповідне.

Все вище написане суто моя думка і вона може не збігатись з думками відвідувачів цього сайту, тому коментування даного запису відключене.

Де я пропадав? По різному, наразі виношую плани відкрити свій невеличкий бізнес, провів невеличке дослідження чи взагалі потрібні будуть мої «унікальні» послуги народу. Вивчаю як відбувається реєстрація юридичної особи та фоп підприємств, вирішив статит ПП-шником, але чую п'ятою точкою, що не вчасно я зібрався відкривати бізнес. Що саме планую робити я напишу десь влітку. Наперед про свої плани розповідати в Мережі не буду і не питайте. Прикмета така.

пс: УКРАЇНА — ЄДИНА! І запевняю, я ще ніразу не зустрічав жодних міфічних бендерівців, фашистів і неонацистів про які розповідає Путін. Краще б він нарешті помітив власну армію в Криму і забрав їх додому поки не пізно. Дякую за увагу.

  • 0
  • 12 марта 2014, 16:15
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Автор запису заборонив залишати коментарі