Скоро день всіх закоханих! Чоловіча стать в пошуках подарунків коханим...

Не просто «скоро», а «ДУЖЕ СКОРО»!!!

14 лютого вже не загорами і вже буквально через декілька днім почнеться «пекло» (хоча на дворі лютий мороз), за дивним збігом всі ОДНОЧАСНО почнуть шукати подарунки свої другим половинкам, штурмувати прилавки і полки сувенірних лавок. Всі ринки і магазини будуть битком набиті всякими сердечкам, ангелочками і іншими атрибутами цього свята. А оскільки без подарунка в цей день аж ніяк не можна, тому моя порада потурбуйтесь про подарунок заздалегідь. (Спробую і я прислухатись до своєї ж поради)

Я особисто взагалі не дуже переварюю шопінг. Ні, робити покупки я люблю, я не люблю вештатись по магазинам в надії знайти щось цікаве, як це робить жіноча половина. Багатьом жінкам шопінг подобається тим, що допомагає зняти стрес. Роблячи різні покупки, вони розслабляються, занурюються в релаксацію, тим самим забуваючи про власні проблеми. Нові придбання стають ніби своєрідною нагородою за пережиті негативні хвилювання. Я таким не страждаю, тому наприклад, якщо я знаю, що мені потрібен фотік — я пішов в магазин фототехніки і купив, потрібна мебель — я іду в меблевий магазин. А просто так ходити дивитись…

Вже за кілька днів мене чекає цей «пекельний шопінг» :) — вибір подарунка. Квіти — банально, сувенір — теж якось не те, основна проблема заключається в тому, щоб знайти подарунок який цілком і повністю відповідає Дню Всіх Закоханих, а не такий, який можна подарувати в будь-який інший день. Є кілька варіантів, спробую як-то кажуть «прощупати почву».

пс: не подумайте, що я не люблю робити подарунки, це зовсім не так

  • 0
  • 30 января 2012, 23:30
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.