Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я…

За давніми традиціями, 13 січня українці святкують Щедрий вечір. У цей день співають величальні українські народні обрядові пісні – щедрівки, колядки, якими величають господаря і членів його родини.

За християнським календарем — це також день преподобної Меланії (Меланки, Маланки, Миланки). Меланка-Вода приходить на щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини, які в народі так і називають — гостини Меланки.

У народній традиції обидва свята об'єдналися в Щедрий вечір, або свято Меланки.

Завтра (вже сьогодні) ввечері в Чернівцях відбудеться щорічний фестиваль маланок "Маланка-Фест". Запрошуються усі бажаючі та гості міста прийняти участь в цьому дійстві.

Ось, як було гаряче минулого року в Чернівцях:


пс: Знайомі запропонували здійснити совместные покупки в Украине. Ніколи не пробував, тому поліз в гугл.

Спільна Покупка — це захід організований для придбання товарів і послуг (будь-яких) на підприємствах гуртової торгівлі або в будь-якому іншому місці, де передбачені знижки при покупці певної кількості товарів з метою мінімізувати торгову націнку на товари та послуги .

Ідея не погана, але все залежить від того, що будемо купляти. Речі, які мені не потрібні, навіть зі знижкою мене абсолютно не цікавлять. Є бажання проапгрейдитись до рідкокристалічного телевізора з LED підсвіткою дюймів так 37-40. Якщо буде можливість придбати зі знижкою, я перший в черзі :)

  • 0
  • 15 января 2012, 00:59
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.