АртПолеФест

Міжнародний фестиваль АртПоле’2011 відбудеться 12–16 липня на новій території — в Дністровському каньйоні, що вражає своєю мальовничістю і величчю. На 9-й за рахунком фестиваль (адже є перевтіленням Шешор, що вперше відбулися 2003 року в Карпатах) запрошені митці з 9-ти країн: України, Білорусі, Польщі, Чехії, Угорщини, Великобританії, Франції, Австралії і Росії.Як дістатись фестивалю?

АртПоле'2011 відбудеться на Дністрі в селі Уніж (Івано-Франківська обл.)

Найближчі до фестивалю великі міста — Івано-Франківськ (57 км) і Тернопіль (100 км). Від обох міст плануються спеціальні автобуси фестивалю — про місце відправлення, розклад, вартість проїзду трохи пізніше.

Для тих, хто збирається доїжджати самостійно:
— з Івано-Франківська треба їхати в напрямку Городенки і виходити в селі Незвисько, звідти до фестивального майданчика 12 км;
— з Тернополя треба їхати в напрямку Золотого Потоку, звідти до фестивалю 13 км, найближчий населений пункт з цього боку — село Возилів.

Для тих, хто, крім іншого, їде власним транспортом: дорога до від Івано-Франківська до Незвиська і від Тернополя до Возилова пристойна, останні кілька кілометрів — місцевого значення, з усіма відповідними принадами і пригодами.

  • 0
  • 22 июня 2011, 15:37
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.