Сьогодні ми святкуємо День Землі

Сьогодні, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові і турботи за нашу спільну домівку. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі проводять різні яскраві і водночас корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти та відповідальності.

Всесвітній День довкілля був установлений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1972 р., щоб відзначити відкриття Стокгольмської Конференції по темі "Довкілля людини". У цей же день була заснована й UNEP — Екологічна програма ООН, яка зараз і є основним організатором та ідеологом Дня Землі.

Цього року в Україні відбудеться масштабне відзначення Дня Землі. Організаторами низки феєричних, незабутніх і корисних акцій виступить громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» у партнерстві з багатьма іншими екологічними організаціями, кліматичним рухом та бізнесом.

В цей день слід подякувати нашій планеті за надані ресурси і можливість все ж таки бепечно проживати на ній. Намагайтесь в цей день пройтися пішки ніж використовувати автотранспорт, який неминуче забруднює атмосферу, яка виконує роль теплоізоляції та є прозорим щитом від ультрафіолетового випромінювання сонця. Теплоизоляция дозволяє зберігати тепло нашої оселі/планети та значно зекономити ресурси на опалення.

  • 0
  • 22 апреля 2010, 16:42
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.