Великдень у Львові

30 березня на Великодньому ярмарку будуть відбуватимуться майстер-класи з писанкарства. Усіх охочих навчатимуть виготовляти писанки з пап’є-маше.

31 березня на Ринку зберуться студенти міста, які проводитимуть майстер-класи з писанкарства.

Традиційно мешканці міста святкуватимуть Великодні свята у музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський Гай). Протягом трьох днів у музеї проходитимуть фестини «Велика гаївка».

Під час фестин для львів’ян та гостей міста проводитимуть гаївки, веснянки, лялькові вистави та цікаві забави.

Також відбудеться дійство «Кривий танець» (гаївковий рух з живого ланцюга відвідувачів). На дитячому майданчику, який матиме назву «Вербові котики», для дітей проходитимуть ігри, забави та розваги. Під час фестин у Гаю відбудеться конкурс «Писанка для милого».

На подвір’ї хати зі с. Либохори розгорне свою діяльність «Майстерня автентичного танцю». Всі охочі зможуть вивчити нескладні для виконання, але надзвичайно цікаві в образно-емоційному плані старовинні танці України. Біля церкви зі с. Кривки звучатимуть риндзівки – хвалебно-вітальні пісні, а також «Волочебний обряд».

11 квітня у музеї народної архітектури та побуту буде проходити фестиваль «Святкуймо Великдень разом». У фестивалі візьмуть участь молодіжні християнські організації. Під час фестивалю будуть проходити майстер-класи, теренові ігри, ярмарок, на якому громадські організації представлять свою діяльність у фотографіях, запропонують придбати зроблені ними.

Від адміна:
Нікому не потрібний велотренажер? Колись купляв, але в зв'язку з переїздом в новому приміщенні для нього немає місця. :(

  • 0
  • 29 марта 2010, 12:28
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.