Alyosha презентує нову пісню для «Євробачення–2010»

Сьогодні о 18 годині відбудеться прес-брифінг, присвячений презентації пісні «Sweet People», з якою Alyosha виступатиме на «Євробаченні–2010».

У прес-брифінгу братимуть участь:
• Єгор Бенкендорф – генеральний директор НТКУ;
• Валід Арфуш – заступник генерального директора НТКУ;
• Alyosha – учасниця «Євробачення–2010» від України.

У рекордно короткий термін творча команда співачки створила нову пісню. Цілу ніч понеділка автори не виходили зі студії, і вже о третій годині ночі Alyosha почала писати пісню «Sweet People». Після цього три дні тривав процес з вдосконалення та аранжування музичного твору.

Щоб не розчаровувати глядачів, які голосували за Олену 19 березня, автори прагнули максимально передати енергетику та змістове наповнення від попередньої пісні. Та вже в процесі створення зрозуміли – мають абсолютно новий і більш цікавий хіт із глобальним змістом.

«Sweet People» – це пісня-звернення до людей із закликом оберігати нашу планету. Вирізнятиме пісню серед інших те, що вона має більш емоційне та змістове наповнення, ніж звичайні естрадні балади про кохання. «Я переконана, що той факт, що пісня створювалася в рекордно короткі строки, ніяк не вплинув на її якість. Моя пісня кардинально відрізняється за стилем від пісень інших країн-учасниць «Євробачення–2010».

Англомовний текст пісні «Sweet People» написаний самою співачкою, а до створення музики, окрім Олени Кучер (Alyosha), долучилися її продюсер Вадим Лисиця та відомий саунд-продюсер Борис Кукоба (останній працював на «Фабриці зірок 2», пише пісні відомим українським виконавцям, зокрема Наталії Могилевській).

Оффтопік:
Києвлян та гостей міста Київ запрошує до своїх затишних номерів арт-отель "Баккара". Цікаве місцезнаходження досить вдало використали не тільки в інтер'єрі, але й в… Дізнайтесь самі :)

  • 0
  • 25 марта 2010, 17:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.