Альоші шукають нову пісню для Євробачення

Після детального аналізу пісні «To be free» переможниці Національного відбору на Євробачення-2010 Альоші, юристи та журі дійшли висновку, що пісня не відповідає вимогам EBU. Про це повідомили в прес-службі НТКУ.

Після переговорів з виконавчим директором конкурсу пісні «Євробачення» Сванте Стокселіусом, НТКУ запропонувало співачці Альоші змінити пісню.

Наразі журі прослуховує запропоновані композиції, аби підібрати пісню, з якою Альоша представить Україну на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення–2010» в Осло.

За інформацією глави української делегації Вікторії Романової, що зараз перебуває в Осло на зустрічі голів делегацій ПКЄ-2010, Україна має передати всі документи щодо нової пісні в Осло не пізніше п’ятниці, 26 березня.

Нагадаємо, 20 березня переможцем українського відбору на міжнародний музичний конкурс «Євробачення–2010» була визнана співачка Альоша. Співачка з піснею «To Be Free» набрала найбільшу кількість голосів від глядачів і журі.

7 березня новий керівник НТКУ Єгор Бенкендорф та організаційний комітет «Євробачення–2010» прийняли рішення про проведення нового національного відбору учасників для міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення–2010».

Offtopic:
Кому нужны запчасти к комбайнам? Если вдруг нужны, пишем сюда

  • 0
  • 22 марта 2010, 15:38
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.