To be Free - Євробачення 2010

Вчора в прямому ефірі було визначено хто представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2010".
З 67 учасників українського національного відбору на конкурс "Євробачення-2010" журі спочатку обрало двадцятку кращих виконавців.

У число 20 фіналістів увійшли: гурт Заклепки, Ірина Розенфельд, Віталій Козловський, Наталія Валевська, Василь Лазарович, група Dazzle Dreams, El Кравчук, учасник Фабрики зірок-3 Олексій Матіас, група ST'EREO (учасники Фабрики зірок-3 Стас Шурінс та Еріка), Юлія Войс, Макс Барских та інші менш відомі виконавці.

До журі українського національного відбору входять продюсер Ігор Ліхута, віце-президент НТКУ Валід Арфуш, програмний директор каналу MTV-Україна Андрій Уренєв, головний продюсер Нового каналу Оксана Панасевская і генеральний продюсер каналу ОТВ Володимир Орлов.Олена Кучер з псевдонімом Альоша виступала останньою під номером 20 в загальному списку конкурсантів і виявилися першою серед претендентів :) Бажаємо успіху Альоші! І повертатися з Осло лише з перемогою!

Однак декілька сайтів вже перебирають кістки, чому музика на пісню «To be Free» досить схожа на музику співачки Linda Perry — Knock me out.Вам так не здається?

Нагадаємо, що Василь Лазарович вже був обраний учасником Євробачення від України, але він знову вступив у боротьбу. Співак заявив, що буде вимагати компенсацію в сумі 100 тис. дол, якщо він не поїде на «Євробачення» від України. «Якщо поїде хтось інший, то одна з моїх умов — покрити мої збитки. Я витратив гроші на відбір пісень і все інше — близько 100 тис. дол.», — заявив співак.

Offtopic:
Решили что нам пора обзавестись бытовой техникой. Выбрали наконец-то холодильник и пылесос. Долго ходили по местному супермаркету бытовой техники и все таки купили холодильник самсунг и пылесос karcher. Конечно же нужны еще и стиралка, и кухонный комбайн, но всему свое время…

  • 0
  • 21 марта 2010, 15:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.