9 січня у Львові вдруге відбудеться фестиваль "Рок-коляда"

У Львові 9 січня вдруге відбудеться фестиваль «Рок-коляда». Цього року на фестиваль гостями фестивалю будуть фолк-рок гурт „Русичі” з Білгорода-Дністровського та гурт „КораЛЛі” з Івано-Франківська.

Найцікавішою родзинкою «Рок-коляди» залишається виконання етно-рок гуртами колядок та щедрівок у власному, сучасному баченні, — повідомили ZAXID.NET організатори фестивалю.

«Русичі» живі у пам’яті львів’ян з часів останнього етнофестивалю «Підкамінь», де запалили публіку потужним та цікавим матеріалом. Знайомі тексти народних пісень у виконанні чарівної вокалістки, покладені на запальні ритми фанку, регі, та суміші інших сучасних стилів рок-музики створюють неповторний стиль «Русичів», котрі підкорюють серця слухачів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Гурт «КораЛЛі» добре відомий за виступами практично на всіх етно та рокфестивалях України. Хлопці вирізняються надзвичайно енергійною та жвавою музикою, (її можна охарактеризувати як етно-панк) та використанням древнього гуцульського інструменту – трембіти. Гурт «КораЛЛі» — лауреат ювілейної Червоної Рути у номінації «Рок-музика».

Єдиним представником Львова буде гурт «Йорий Клоц» — етно-експерементальна формація, що вражає як поєднанням інструментів (ліра, коза, бандура, двійниця, дримби та електронні біти), так і стилістикою обробок народних мелодій: від драменбейсу до ембіенту, від панку до джазу.

Фестиваль відбудеться 9 січня у «Хмільному домі Роберта Домса». Початок о 19:00.

Вхід: попередній продаж 30 грн, на вході 40 грн.

Джерело: zahid

Від адміна:
Путевки и туры из Запорожья по доступным ценам!

  • 0
  • 4 января 2010, 19:23
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.