Презентовано новий кліп ВВ на пісню «Чіо Чіо Сан»!

Нещодавно елітний лаунж-бар «B-Hush» гостинно прийняв у своїх стінах шановних гостей – на 11 поверсі готелю «ІнтерКонтиненталь» в невимушеній обстановці Японських Вечорниць було презентовано новий кліп ВВ під назвою «Чіо Чіо Сан».

Загадкові ієрогліфи, чудернацькі витвори з оригамі, традиційна японська музика – усе це жваво відтворило атмосферу далекої Японії. А дивовижний і таємничий танок «Бонодорі», який виконали танцюристи в національному японському вбранні під вокальний супровід та гру барабанщиків «Taiko Drummers», просто-таки зачарував глядачів. Коли ж вийшли ВВ, важко стало всидіти на місці, адже звучання улюблених пісень у поєднанні з традиційними японськими ритмами стало ще більш енергійним та запальним. Звісно, «Чіо Чіо Сан» також прозвучала, після чого на екранах з’явився і сам «винуватець» події – довгожданий кліп. І саме тут на гостей чекав сюрприз – музиканти постали перед глядачами в образах самураїв, а Олег Скрипка в образі… жінки! Так, чарівна японка в червоному кімоно – це і є режисер кліпу та керманич ВВ власною персоною. Лишається додати, що реалізувати ці незвичні перевтілення й відтворити японські звичаї у кліпі та протягом дійства у «B-Hush» допоміг Українсько-Японський Центр, а переглянути нову роботу можна на каналі М1 та на сайті ВВ.

Від адміна:
Нарыл. Услуги по вывозу строительного мусора. Вот где они были когда у меня сдирали плитку в ванной??? Мусора и пыли было немерянно, так что советую не изобретать велосипед, а использовать готовые решения. Еще раз ссылка — вывоз строительного мусора — уборка квартир

  • 0
  • 14 декабря 2009, 22:51
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.